Borčice 2009
Hned za pár dní po koupení Coroucha, 26. 6. jsme se spolu rozjeli rekreovat na velmi hezký statek v Českém ráji-dvůr Borčice. Já jsem sem jezdila celé roky, takže já jsem rozhodně do neznáma nejele, ale chudinka Corišák za svůj život tolik trávy pohromadě neviděl
.
Takhle vypadá jedna louka, kde si Corin nacpával bříško, Corouch je na fotce někde tak, kde je ten červený flek
.
Nicméně, Coruch velmi rychle přijal Borčice za svůj druhý domov hlavně taky díky Zorince, do které se beznadějně zamiloval. Mně zase dělala společnost moje milovaná Dráža-panička Zorinky, takže myslím, že jsme oba byli spokojení. Corouch se ale do Zorinky opravdu zamiloval, oni chodili všude spolu, furt na sebe volali, no prostě zívisláci
.
Bohužel prázdniny mají pouze 2 měsíce a Corišák musel po létě jet opět domů stejně jako Zorinka. Vůbec se mu tedy nechtělo, ale určitě se tam ještě někdy pojede podívat.
(fotky z Borčic najdete v rubrice fotky-borčice)
